Tyto rysy jsou pro ženy u mužů nejpřitažlivější, ale muži je nenávidí! Máte je také?

0
191

Mnoho mužů má kvůli určitých rysů komplexy nebo se za ně stydí. Stydí se za to, jak kvůli nim vypadají. Je to však jeden velký paradox, protože to, co muži na sobě nenávidí, to ženy milují. Pojďme se společně podívat na rysy, které jsou pro ženy u mužů nejpřitažlivější, ale muži je nenávidí! Máte je také?

Důlek v bradě

Důlek v bradě – Muži naprosto nenávidí, když mají důlek v bradě, ale podle nejnovějších výzkumů, které provedla americká společnost ISS, ženy nejvíce přitahují právě muži s tímto důlkem. Pro ženy je to symbol mužnosti, svůdnosti a dokonalosti, takže muži, začněte mít svůj důlek rádi!

Zženštilé rysy – Za ty se muži často stydí nejvíce. Pokud máte vyšpulenější rty nebo širší oči, netrapte se! Poslední studie prokázaly, že muži s těmito rysy jsou pro opačné pohlaví přitažliví. Pokud jste si mysleli, že ženy přitahují tvrdé mužské rysy, spletli jste se.

Jizvy

Ďolíčky – Mnoho mužů si myslí, že ďolíčky jsou dětským rysem a pravý muž by je mít neměl. Pravda je však taková, že až 85 % oslovených žen potvrdilo, že se jim ďolíčky u mužů líbí a zvyšují jejich celkovou přitažlivost.

Jizvy – Pokud máte nějakou památku ve formě jizvy na dětskou nehodu, rozhodně se za ní nemusíte stydět. Jizvy jsou symbolem mužnosti a ženy si je automaticky spojují se sílou, schopnosti ochránit a se statečností!

Kudrnaté vlasy – Ano, i z vlasů občas může mít muž obrovské komplexy. Pokud máte kudrnaté vlasy, rozhodně se za ně nemusíte stydět, protože jsou symbolem touhy a chtíče. Muži s kudrnatými vlasy jsou plodní a zvládnou zabezpečit rodinu, což ženy od mužů očekávají.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here