Mladík prodal svou ledvinu, aby si mohl koupit iPhone, ale ochrnul. Co se pak stalo?

Mnoho z nás někdy z legrace říká, že bychom dali cokoliv za vysněný mobil. Jenže zatímco je to pro nás jen hloupá myšlenka, pro teenagera z Číny to byl zcela vážný nápad. Rozhodl se, že kvůli novému iPhonu prodá svou ledvinu. Jenže vše se zvrtlo natolik, že toho mladík nejspíš opravdu zalitoval.

0
78

Teenager se dostal do pochybné nemocnice

elitereaders.com

Xiao si zjistil, kde provádějí operaci, a tak si vydal do údajné nemocnice v Čchen-čou.

Prostředník, který celou záležitost zprostředkovával, mladíkovi řekl, že za ledvinu získá v přepočtu asi 3200 dolarů. Muž také teenagerovi řekl, že se jedná o zcela běžnou operaci, která je nenáročná a že už za týden po ní se bude moci bez problému věnovat všem běžným aktivitám.

Xiao byl bohužel tak naivní, že všemu uvěřil. Rodičům o tom samozřejmě nic neřekl a vydal se do nemocnice ze svého rodného města tajně. Jenže nemocnice, kterou mladík našel, vůbec neměla licenci a jednalo si o jakési provizorní zařízení s minimálním vybavením.

Operace sice proběhla v pořádku, jenže do jizvy se dostala infekce a teenagerovi tak nezbylo nic jiného než to říct rodičům. Ti ho vzali do normální nemocnice, kde doktoři zjistili, že se infekce rozšířila, napadla druhou ledvinu a mladík ochrnul.

elitereaders.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here